Aplica exterior Blow, grafit, LED, 2x5W, 900 lumeni, alb cald 3000K, IP54, O435WL-L10GF3K
SKU:
O435WL-L10GF3K
324,00 lei
Mai adaugă produse de 500,00 lei pentru a beneficia de livrare gratuită!
Informații Tehnice
| Fabrica | Maytoni Germania |
|---|---|
| Colecția | Blow |
| Distanta de la Tavan / Perete | 10cm |
| Inaltime | 7cm |
| Dimensiune | 11cm latime |
| Culoare | Grafit |
| Material Structura | Aluminiu |
| Tip Sursa | LED |
| Numar Surse | 1 |
| Stil | Modern |
Descriere
Aplica moderna pentru exterior, cu structura din aluminiu finisaj grafit și dispersoare din sticlă transparentă.
