Aplica exterior Fulton, negru, LED, 6W, 400 lumeni, alb cald 3000K, IP54, D.13 cm, O573WL-L6B
SKU:
O573WL-L6B
284,00 lei
Mai adaugă produse de 500,00 lei pentru a beneficia de livrare gratuită!
Informații Tehnice
| Fabrica | Maytoni Germania |
|---|---|
| Colecția | Fulton |
| Distanta de la Tavan / Perete | 11.5cm |
| Inaltime | 11cm |
| Dimensiune | 13.5cm latime |
| Culoare | Negru |
| Material Structura | Metal |
| Tip Sursa | LED |
| Numar Surse | 1 |
| Stil | Modern |
Descriere
Aplica moderna pentru exterior, cu structura din metal vopsit negru.
Echipata cu LED-uri SMD 6W, cu temperatura de culoare alb cald 3000K.
