Aplica exterior Rando, gri, 1XE27, IP54, O419WL-01GR
SKU:
O419WL-01GR
164,00 lei
Mai adaugă produse de 500,00 lei pentru a beneficia de livrare gratuită!
Informații Tehnice
| Fabrica | Maytoni Germania |
|---|---|
| Colecția | Rando |
| Distanta de la Tavan / Perete | 16cm |
| Inaltime | 16cm |
| Dimensiune | 9,5cm latime |
| Culoare | Gri |
| Material Structura | Aluminiu |
| Tip Sursa | E27 |
| Numar Surse | 1 |
| Stil | Modern |
Descriere
Aplica moderna pentru exterior, cu structura din aluminiu turnat sub presiune, vopsit gri si dispersor din sticla.
