Aplica exterior Show, grafit, LED, 4W, 200 lumeni, alb cald 3000K, IP54, O433WL-L4GF3K
SKU:
O433WL-L4GF3K
244,00 lei
Mai adaugă produse de 500,00 lei pentru a beneficia de livrare gratuită!
Informații Tehnice
| Fabrica | Maytoni Germania |
|---|---|
| Colecția | Show |
| Distanta de la Tavan / Perete | 4cm |
| Inaltime | 8cm |
| Dimensiune | 12cm latime |
| Culoare | Grafit |
| Material Structura | Aluminiu |
| Tip Sursa | LED |
| Numar Surse | 1 |
| Stil | Modern |
Descriere
Aplica moderna pentru exterior, cu structura din aluminiu finisaj grafit și dispersor din policarbonat transparent
