Aplica Maytoni Amulet, auriu, sticla, LED, 16W, 800 lumeni, alb cald 3000K, H.60 cm, MOD555WL-L11G3K
SKU:
MOD555WL-L11G3K
1.232,00 lei
Mai adaugă produse de 500,00 lei pentru a beneficia de livrare gratuită!
Informații Tehnice
| Fabrica | Maytoni Germania |
|---|---|
| Colecția | Amulet |
| Distanta de la tavan | 12cm |
| Inaltime | 60cm |
| Dimensiune | 27cm latime |
| Culoare | Auriu |
| Material Structura | Metal |
| Tip Sursa | LED |
| Numar Surse | 2 |
| Stil | Modern |
Descriere
Aplica moderna pentru interior, cu structura din metal finisaj auriu si dispersoare din sticla transparenta texturata.
