Aplica Maytoni Backlight Decart, negru mat, LED, 12W, 800 lumeni, alb neutru 4000K, L.52 cm, MIR010WL-L12B4K
SKU:
MIR010WL-L12B4K
479,00 lei
Mai adaugă produse de 500,00 lei pentru a beneficia de livrare gratuită!
Informații Tehnice
| Fabrica | Maytoni Germania |
|---|---|
| Colecția | Blacklight Decart |
| Distanta de la tavan | 22cm |
| Inaltime | 5.5cm |
| Dimensiune | 52cm lungime |
| Culoare | Negru |
| Material Structura | Metal |
| Tip Sursa | LED |
| Numar Surse | 1 |
| Stil | Modern |
Descriere
Aplica moderna pentru interior, cu structura din metal vopsit negru mat si dispersor din acril satinat.
