Aplica Maytoni Backlight Orion, negru mat, LED, 9W, 600 lumeni, alb cald 4000K, L.40 cm, MIR011WL-L9B4K
SKU:
MIR011WL-L9B4K
321,00 lei
Mai adaugă produse de 500,00 lei pentru a beneficia de livrare gratuită!
Informații Tehnice
| Fabrica | Maytoni Germania |
|---|---|
| Colecția | Blacklight Orion |
| Distanta de la tavan | 5cm |
| Inaltime | 2.5cm |
| Dimensiune | 40cm lungime |
| Culoare | Negru |
| Material Structura | Metal |
| Tip Sursa | LED |
| Numar Surse | 1 |
| Stil | Modern |
Descriere
Aplica moderna pentru interior, cu structura din metal vopsit negru mat si dispersoare din acril satinat.
