Aplica Maytoni Erich, 2 brate, E-14, alama
SKU:
MOD221-WL-02-G
568,00 lei
Mai adaugă produse de 500,00 lei pentru a beneficia de livrare gratuită!
Informații Tehnice
| Fabrica | Maytoni Germania |
|---|---|
| Colecția | Erich |
| Distanta de la tavan | 33cm |
| Inaltime | 36cm |
| Dimensiune | 15cm latime |
| Culoare | Alama |
| Material Structura | Metal |
| Tip Sursa | E14 |
| Numar Surse | 2 |
| Stil | Modern |
Descriere
Aplica moderna pentru interior, cu structura din metal finisaj alama si abajururi din sticla alb opal.
