Aplica Maytoni Frame, auriu, sticla, 2XE14, MOD174WL-02G
SKU:
MOD174WL-02G
756,00 lei
Mai adaugă produse de 500,00 lei pentru a beneficia de livrare gratuită!
Informații Tehnice
| Fabrica | Maytoni Germania |
|---|---|
| Colecția | Frame |
| Distanta de la tavan | 12cm |
| Inaltime | 46cm |
| Dimensiune | 10cm latime |
| Culoare | Auriu |
| Material Structura | Metal |
| Tip Sursa | E14 |
| Numar Surse | 2 |
| Stil | Modern |
Descriere
Aplica clasica pentru interior, cu structura din metal finisat auriu lucios si dispersor din sticla striata transparenta.
