Aplica Maytoni Marmo, alama, piatra naturala, 1XE14, MOD099WL-01G2
SKU:
MOD099WL-01G2
628,00 lei
Mai adaugă produse de 500,00 lei pentru a beneficia de livrare gratuită!
Informații Tehnice
| Fabrica | Maytoni Germania |
|---|---|
| Colecția | Marmo |
| Distanta de la tavan | 13cm |
| Inaltime | 21cm |
| Dimensiune | 19cm latime |
| Culoare | Alama |
| Material Structura | Metal |
| Tip Sursa | E14 |
| Numar Surse | 1 |
| Stil | Modern |
Descriere
Aplica moderna pentru interior, cu structura din metal finisat alama si dispersor din piatra naturala.
