Aplica maytoni Renaissance, auriu/marmura gri, LED, 6W, 170 lumeni, alb cald 3000K, MOD256WL-L5BS3K2
SKU:
MOD256WL-L5BS3K2
657,00 lei
Mai adaugă produse de 500,00 lei pentru a beneficia de livrare gratuită!
Informații Tehnice
| Fabrica | Maytoni Germania |
|---|---|
| Colecția | Renaissance |
| Distanta de la tavan | 9cm |
| Inaltime | 63cm |
| Dimensiune | 1cm latime |
| Culoare | Auriu |
| Material Structura | Metal |
| Tip Sursa | LED |
| Numar Surse | 2 |
| Stil | Modern |
Descriere
Aplica moderna pentru interior, cu structură din aluminiu și metal finisat auriu, baza din marmura gri si dispersoare din silicon alb opal.
