Aplica Maytoni Rotta, auriu, LED, 6W, 400 lumeni, alb cald 3000K, L.63 cm, MOD413WL-L6G3K
SKU:
MOD413WL-L6G3K
1.083,00 lei
Mai adaugă produse de 500,00 lei pentru a beneficia de livrare gratuită!
Informații Tehnice
| Fabrica | Maytoni Germania |
|---|---|
| Colecția | Rotta |
| Distanta de la tavan | 11cm |
| Inaltime | 63cm |
| Dimensiune | 5cm latime |
| Culoare | Auriu |
| Material Structura | Metal |
| Tip Sursa | LED |
| Numar Surse | 1 |
| Stil | Modern |
Descriere
Aplica moderna pentru interior, cu structura din metal vopsit auriu si dispersor din acril alb opal.
