Aplica scari Mane, negru, LED, 3W, 100 lumeni, alb cald 3000k, Ip54, O047SL-L3B3K
SKU:
O047SL-L3B3K
174,00 lei
Mai adaugă produse de 500,00 lei pentru a beneficia de livrare gratuită!
Informații Tehnice
| Fabrica | Maytoni Germania |
|---|---|
| Colecția | Mane |
| Distanta de la Tavan / Perete | 11cm |
| Inaltime | 3cm |
| Dimensiune | 11cm latime |
| Culoare | Negru |
| Material Structura | Aluminiu |
| Tip Sursa | LED |
| Numar Surse | 1 |
| Stil | Modern |
Descriere
Aplică modernă pentru exterior, cu structură din aluminiu negru și iluminare directă, echipată cu LED cald de 3W. Ideală pentru iluminarea discretă a treptelor sau a căilor de acces.
