Lustra Moderna De Lux LED G9 x5
240,00 lei Prețul inițial a fost: 240,00 lei.199,00 leiPrețul curent este: 199,00 lei.
Lustra Led Aurie Loreen Bnm 169×2w D1000×H2000mm
1.599,00 lei Prețul inițial a fost: 1.599,00 lei.1.399,00 leiPrețul curent este: 1.399,00 lei.
Lustra LED Suspendata 3 Functii cu Telecomanda G4129
440,00 lei Prețul inițial a fost: 440,00 lei.399,00 leiPrețul curent este: 399,00 lei.
Mai adaugă produse de 500,00 lei pentru a beneficia de livrare gratuită!
Informații Tehnice
Descriere
| Tip Lustra | Suspendata |
|---|---|
| Putere / Culoare Carcasa | 232W / Neagra |
| Tip Montaj | Tavan (Inaltimea se poate regla dupa preferinta) |
| Protectie la umiditate | Interior , IP21 |
| Culoare Lumina | Alb Cald Alb Natural Alb Rece |
| Flux Luminos | 12000 lm |
| Temperatura Culoare | 3500K 4500K 6500K |
| Durata Functionare | >30.000h |
| Dimensiuni | ⌀500 x H1000 mm |
| Unghi Lumina / Material | 360° / Aluminiu |
| Alimentare | AC 220V |
| Dimabila | NU |
| Garantie / Certificate | 2 ani / CE, RoHs |
